ArabicEnglishTurkish

Müşterimiz olmak ister misiniz?

Eren-Et Hakkında

Eren Et, İstanbul Göztepe’de lezzetini ve kaliteli hizmetini 1997 yılında tüketicisiyle buluşturdu. 100 m²’lik alan ile ilk işine başlayarak perakende satışı yanında müşteri portföyünü genişleterek restaurantları ekledi. İlk günkü isteği, hırsı ve hizmet kalitesinden ödün vermeden devam eden Eren Et, müşteri memnuniyetini ilke edinen ve tüketicinin zaman içinde değişen isteklerine cevap verebilecek kaliteli üretim anlayışını deneyim ve tecrübesiyle toptan sektörüne de taşıdı. 2005 yılında İstanbul Maltepe Küçükyalı İş Merkezi’nde 1000m²’lik alanda faaliyetlerini sürdürmeye başladı. Kırmızı et, beyaz et parçalama-depolama, kıyma, hazırlanmış et karışımları toptan ve perakende satış yapan firmamızın amacı sektörde kalıcı, kurumsal ve alanında örnek bir işletme olmaktır. 

Şirketimizin ana hedefi, bugüne kadar edindiği bilgi ve deneyimlerini kullanarak kalıcılığının devamlılığını sağlamaktır.Güvenilirliğin ve sürekliliğin garantisini sağlayacak tek şartın sadece kaliteli ürünler sunmak olmadığının bilincinde olan Eren Et; kendi kalitesini yurtiçinde ve yurtdışında kanıtlamıştır.Eren Et müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini toplam kalite ve hijyen bilinciyle karşılamayı; yasa ve standartlara uygun; ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Eren Et, misyon olarak uluslararası kalite standartlarını özümsemiş personeli, katılımcı yönetim ve müşteri odaklı çalışma yapısıyla ve sevgiyle ürettiği doğal ve hijyenik ürünlerini müşterilerinin sağlıklı yaşam standartlarını yükseltecek şekilde onların değişen ihtiyaçlarına paralel olarak en uygun fiyatla ve en yüksek kaliteyle sunmak olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Firmamız gücünü, tüketicinin göstermiş olduğu güvenden alarak, kurumsal organizasyon yapısını kurmuş ve toplam 50 çalışanı, araç filosu ve Göztepe’deki şubesiyle etkin bir satış ağı oluşturmuştur.Bunu gerçekleştirmek için vizyonunu; markasının bilincinde müşterisine inanan riskleri değerlendiren farklı çözümler sunabilen ürün odaklı sunum yapan sektörün lokomotif (öncü) firması olma yönünde belirlemiştir.

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumak. Ahlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak. Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak. Tüketicilerin et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmek. Çalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak. Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek.