ArabicEnglishTurkish

Müşterimiz olmak ister misiniz?

Covid-19 ile Mücadelemize Devam Ediyoruz

Merhaba, EREN ET olarak küresel çapta toplum sağlığını tehdit eden Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu süreçte en büyük önceliğimiz müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak. Bu amaçla,

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nca alınan önlemlere ek pek çok koruyucu önlem ve kararı uygulamaya aldık.

Covid-19 ile ilgili Hijyen planımız çerçevesinde tüm çalışma alanlarımızda (ofis,üretim alanı, sosyal alanlar..) eğitim, hijyen ve dezenfeksiyon programlarını titizlikle sürdürmeye devam ediyoruz.

Tüm personelimize eğitim vererek sosyal mesafe kurallarını uyguladık. Çalışanlarımızın sağlığını yakından takip ettik.

Tüm bunlara ek olarak;

Çalışanlarımızı, Koronavirüs salgınının dünyada başladığı ilk günden bu yana, dikkat edilmesi gerekenler konusunda düzenli aralıklarla bilgilendirmeye ve gerekli tüm koruyucu önlemleri almaya devam ediyoruz.

Tüm çalışanlarımız için maske, sıvı dezenfektan ve eldiven gibi gerekli kişisel koruyucu malzemeleri tedarik ettik.

Hastalığın çıktığı ve vaka sayısının artış eğilimi gösterdiği anda toplum sağlığını korumak adına, hastalık belirtisi gösteren personelleri hemen en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirerek, yakından takip ettik

Tüm eğitimlerimizi, toplantılarımızı, etkinlik  gerektiren çalışmalarımızı  sosyal mesafe kuralına uygun şekilde organize ettik.

Bu kapsamda toplumsal sağlığımız için gerekli tüm önlemleri etkin bir şekilde aldığımızı ve hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdüreceğimizi bildirmek isteriz.

Sağlıklı günler dileriz.

Aziz IŞIKCEVAHİR

Veteriner Hekim

Diğer Blog Yazılarımız